fireeozz

BonusSchool Üye
TC Onaylı Üye
17 Şub 2022
63
22
ulan mk evladı babasının cenazesini para almak için kullanan bir adamsin yarramin kafasi sej kimsin adam sana inandi kefil oldu sikkimde olmaz ondan alirim ayibin ona olur dolandırıcı sin olum dolandırıcı gelip bana tg yazamiosun burda karı gibi rol kovalayıp parasını aldin adamlara küfür ediyorsun zamaninda happy merttende aynı şekilde 5 k alip kactin kanina işlemiş
Happy mert beni dolandiriyordu az kalsın helal lan @Klostrofobi kim beni çarpmaya çalışıyorsa dolandiriyormussun

Şahmeran77

BonusSchool Üye
1 Şub 2024
6
4
Para yoksa da dalavere yakışır mı fırat? Eğer doğruysa klostta ayıp etmiş.

la olum mesele o değil sanki normal bir alışveriş gibu lanse ediyor burda benden alirken ayni anda baska yerden de alıyor orayafa diyor hesap blokede para düşmedi bida gönder bana dönüp bukez bana aynini yapıyor benden yol parasi istedi gun zaten başkasından yol parası aliyor.

fireeozz

BonusSchool Üye
TC Onaylı Üye
17 Şub 2022
63
22
bilader mesele omu sence beni kandirarak benden alıyor gelip bana dese şöyle böyle oldu diye neyse bana muamele yapıyor üstüne gelip kandırıyor anlayamıyor musun
Ramo bak adamda para yok sanada borcu inkar etmiyor para toplayıp vermek istiyor elinde yoksa ne yapsın sen yazınca da donemiyor bak bu benim düşüncem hani o nasıl düşünüyor bilmem çoğu zaman para aldım verdim zora girdi bazen ama inkar etmedi bana 1-2 ay da bazen bekledim ama geldi ödedi bence hiç gerek yok bu kadarına küfür ediyorsun adamın babası vefat etmiş yani durumu demekki psikolojik olarakta kötü anlatabildim mi?

Klostrofobi

BonusSchool Üye
TC Onaylı Üye
22 Nis 2023
654
587
Ramo bak adamda para yok sanada borcu inkar etmiyor para toplayıp vermek istiyor elinde yoksa ne yapsın sen yazınca da donemiyor bak bu benim düşüncem hani o nasıl düşünüyor bilmem çoğu zaman para aldım verdim zora girdi bazen ama inkar etmedi bana 1-2 ay da bazen bekledim ama geldi ödedi bence hiç gerek yok bu kadarına küfür ediyorsun adamın babası vefat etmiş yani durumu demekki psikolojik olarakta kötü anlatabildim mi?
Yav sen kime ne anlatiyon Fırat aq. Ben efendi gibi söyledim. Değil o sülalesini getirsin 1 lira alamaz. Dünkü aç kopege bak. Parasını da burada dağıtcam hadi 1 lira alsın benden. Aç köpek yalvara yalvara aldığı borçları ne zaman ödemiş şimdi aslan kesilmiş konuşuyor

fireeozz

BonusSchool Üye
TC Onaylı Üye
17 Şub 2022
63
22
O diyor blokesi olduğu halde herkesten para istiyo diğeri diyo öyle bi şey yok hanginiz doğru arkadaş.
Ben doğru bişey diyim bu 2 kişi dışında olan diğeri adi biri şuan çok daha net görüyorum herkese başka rol yapmış birde secretın sahibi forum yönetiyor benim paramı çalıp dedikodu yapıyor

Geri
Üst Alt