fireeozz

BonusSchool Üye
TC Onaylı Üye
17 Şub 2022
63
22
sabahtan beri sessiz sessiz okuyorum hic utanma yok demi sende telegramdan yazıyorum gormezden geliyorsun kibir dedin ardindan salladin adamdan 17 k para alıyorsun aynı gün gelip benden 1 k alıyorsun yol parasi diye sonra dönüp adamdan 1 k aliosun hesap bloke oldu deyip 1 k daha istiyorsun ondan sonra gelip bana aynı muhabbeti yapıyorsun hadi 1.de blokeliydi farketmedin benden alirken niye uyarmiyorsun @wustelerk geldi söyledi diye yardim ettik ama işin rengi cok farklıymış öğrendim herşeyi banada avans vs deyip oyaliyorsun tgye cevap vermiyorsun sonra gelip burda rol kovaliyorsun ana avrat sovdun adamdan cenazem var deyip para aliyorsun sonra banlaninca gelip burdan gene ardindan sovuyorsun Allah düşmanında karakterlisini versin @EYDOLU acuna demese acun bana iletmese ne güzel haberim olmazdı he gene bu olaylardan haberim olmasa gene beklerdim ama herşeyi öğrendim en kisa zamanda benim paramı gönder kardeşim
O sovdugu kişi benim paramı çaldı yani kısasa kısas diğerlerini bilmem karışmam benim paramı çalan adama iyi yaptı az da yaptı

Klostrofobi

BonusSchool Üye
TC Onaylı Üye
22 Nis 2023
654
587
sabahtan beri sessiz sessiz okuyorum hic utanma yok demi sende telegramdan yazıyorum gormezden geliyorsun kibir dedin ardindan salladin adamdan 17 k para alıyorsun aynı gün gelip benden 1 k alıyorsun yol parasi diye sonra dönüp adamdan 1 k aliosun hesap bloke oldu deyip 1 k daha istiyorsun ondan sonra gelip bana aynı muhabbeti yapıyorsun hadi 1.de blokeliydi farketmedin benden alirken niye uyarmiyorsun @wustelerk geldi söyledi diye yardim ettik ama işin rengi cok farklıymış öğrendim herşeyi banada avans vs deyip oyaliyorsun tgye cevap vermiyorsun sonra gelip burda rol kovaliyorsun ana avrat sovdun adamdan cenazem var deyip para aliyorsun sonra banlaninca gelip burdan gene ardindan sovuyorsun Allah düşmanında karakterlisini versin @EYDOLU acuna demese acun bana iletmese ne güzel haberim olmazdı he gene bu olaylardan haberim olmasa gene beklerdim ama herşeyi öğrendim en kisa zamanda benim paramı gönder kardeşim
Şimdi asalak ramo. O sana hayır yaptım diye anlatan orrrrrrosspu evladına şöyle hayrını annnnasının ammına soksun. Karı gibi dedikodu yapmaya da devam etsin.
Sana gelince; 5 kere borç aldın 1 tanesinde vaktinde verdin 4ünde idare edildin. Bak 4 kere dediğin zaman borcunu ödeyemedin.

Şimdi bu borcunu sssiiikkkke ssike bekleyeceksin. Ben nasıl seni beklediysem. Ha beklemiyor musun? Tek kelime daha yaz sana 1 lira atanı tüm forum sksin. Paranı da dagıtmayanı siksinler.

Haydi yaz tek kelime daha.

fireeozz

BonusSchool Üye
TC Onaylı Üye
17 Şub 2022
63
22
beni bağlamaz benim kızdığım nokta orda yazıyor o kadar para almis üzerine gelip ayni şekilde benden alıyor hadım yetmedi aldın üzerine gelip hesap blokeli numarasi ile iki yandan niye para aliyorsun hadi bunuda yaptin benim ogrenecemide biliyorsun niye oyaliyorsun tg bakmayıp.burda rol kovaliosin
Ramo kumar oynuyorsun dimi sen?
o zaman birine borç verirken gelmeyecek gözüyle vereceksin yada hiç vermeyeceksin bu işler hep böyle bana niye borç vermiyor diyordun al sana sebebi bu ben niye insanlarla kavga edeyim?

Geri
Üst Alt