Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

voli82

BonusSchool Üye
13 Tem 2021
44
4
Tombslada bakiyeyi 500 yaptım. 150 tl lik oynadım bakıye 350 iken slotlara bi tur atayım dedim sonuşta tombala da 3 kati cevirmeniz gerekiyor diye yaziyor bonuslar Ben 6 katı çevirdim bi slot oyuna girdim 1 tl den beş spin çevirdim çıktım baktım bakıyem 0 sordum sadce tombalada gecerli siz slotlara katildiniz bu yuzden bakiyeniz silindi dediler gülücük atıp kapattım
Ben baska yere girmedim.belge istediler mail attim.beklemedeyim.bakalim ne bahane uyduracaklar odememek için sonunda..

EYDOLU4731

VİP ÜYE
BonusSchool Üye
TC Onaylı Üye
30 Nis 2021
4,478
2,843
Çekim yaparken canlı ya şöyle diyin.ben çekim talebi oluşturdum .çekeceğim bakiyeyi tekrar dan yatırım yaptığım taktir de bonuslarinizdan faydalanabilirim dimi diye yazın.siteniz uğurlu geldi falan diyin.oraya tekrar dan yatırım yapacağınızı sansınlar

BORİS

MONACOLU
Forum Yöneticisi
TC Onaylı Üye
19 Kas 2020
9,913
2,810
Ben baska yere girmedim.belge istediler mail attim.beklemedeyim.bakalim ne bahane uyduracaklar odememek için sonunda..
selamlar site lisanslı çevrimi kurallara göre yaptıysanız ödemeniz çıkar muhtamelen multihesaplara karşı belge talep ediyorlar kontrol amaçlı promosyon çekimi havele isteyebilirler çekim yapmadan önce canlı destekten çekim yöntemini sorun

voli82

BonusSchool Üye
13 Tem 2021
44
4
selamlar site lisanslı çevrimi kurallara göre yaptıysanız ödemeniz çıkar muhtamelen multihesaplara karşı belge talep ediyorlar kontrol amaçlı promosyon çekimi havele isteyebilirler çekim yapmadan önce canlı destekten çekim yöntemini sorun
Payfix ve papara var sadece çekimde. Papara verdim bakalim ne cikacak netice.

Matador1923

BonusSchool Üye
25 Nis 2021
109
19
Tombslada bakiyeyi 500 yaptım. 150 tl lik oynadım bakıye 350 iken slotlara bi tur atayım dedim sonuşta tombala da 3 kati cevirmeniz gerekiyor diye yaziyor bonuslar Ben 6 katı çevirdim bi slot oyuna girdim 1 tl den beş spin çevirdim çıktım baktım bakıyem 0 sordum sadce tombalada gecerli siz slotlara katildiniz bu yuzden bakiyeniz silindi dediler gülücük atıp kapattım
Slot yasakki adı üstünde tombala bonusu :)

Piscoo

BonusSchool Üye
22 May 2021
12
0
Site ödeme sağlamıyor 2 saatir odeme bekliyor canli destekleri kapali cekim yapabilirsiniz dedi ne gelen var ne sey cekim oyle bekliyor data ve belge toplayan merdiven alti sitelerinden biri sanirim

voli82

BonusSchool Üye
13 Tem 2021
44
4
Site ödeme sağlamıyor 2 saatir odeme bekliyor canli destekleri kapali cekim yapabilirsiniz dedi ne gelen var ne sey cekim oyle bekliyor data ve belge toplayan merdiven alti sitelerinden biri sanirim
Bence de oyle gorunuyor data toplayan bir site.canli destek mesai dışı diyor.Sanirim tezgaha geldik yine..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt