Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wolverine999

BonusSchool Üye
TC Onaylı Üye
19 Eki 2023
2,013
1,030
Bırak abi bastım engeli zaten . 1 aylık borç verdik gık demedik 40 kere hava para verdik bişey demedik 50 kere sponsor verdik yine bişey demedik. İnsanoğlu nankör hain

valla bende seni engelledim sen ne zaman bana bi aylik borc vermisin ki otuyorsun bende yeri geldinde her türlü paylasimimi yaptim borcu verdin bi ay beklemem dedin 2 gun sonra attim ben zaten sana yeri geldi buraya acmak istemiyorum bisu yazdın cebimdeki 100 u sana attim arkadan konuşmak güzel konuş sen napim milletn borc alim sana mi atim ne istiyorsun anlamıyorum kupon gelse zaten atarim gelmeyince napacam sana brn

Wolverine999

BonusSchool Üye
TC Onaylı Üye
19 Eki 2023
2,013
1,030
Bırak abi bastım engeli zaten . 1 aylık borç verdik gık demedik 40 kere hava para verdik bişey demedik 50 kere sponsor verdik yine bişey demedik. İnsanoğlu nankör hain

valla son zamanlarda baktim paran olunca insanla dassak geçiyorsun para olmayinca her mesaja cevap veriyorsun senin yaptin dogruysa demekki benimkide doğru 1 i 5 olarak lanse etme bana icim rahat elimden geldince bende olunca attım hadi kit bay bundan sonra meraba meraba

wustelerk

BonusSchool Üye
TC Onaylı Üye
19 Eki 2023
1,351
1,172
valla bende seni engelledim sen ne zaman bana bi aylik borc vermisin ki otuyorsun bende yeri geldinde her türlü paylasimimi yaptim borcu verdin bi ay beklemem dedin 2 gun sonra attim ben zaten sana yeri geldi buraya acmak istemiyorum bisu yazdın cebimdeki 100 u sana attim arkadan konuşmak güzel konuş sen napim milletn borc alim sana mi atim ne istiyorsun anlamıyorum kupon gelse zaten atarim gelmeyince napacam sana brn
Niye üstüne alınıyon sen bilader senin için konuşmuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt