DENEME BONUSU EKOLBET 50 FREESPİN YENİ ÜYELERE ÖZEL

BORİS

MONACOLU
Forum Yöneticisi
TC Onaylı Üye
19 Kas 2020
9,913
2,810
Üyeliği olmayan alsın
EKOLBET Efsane geri dondu! PRAGMATIC PLAY 50 Freespin Kazandiniz OZEL Cevrimsiz, Kayip ve DAHA FAZLASI!

Yeni üye olanlara 50 freespin eklemesi yapılmaktadır
bu freespinler pragmatic sağlayıcında bulunan GOLD TRAİN - MADAME DESTİNY - SUPER 7s oyunlarında kullanabilirsiniz.
Freespinlerden elde edeceğiniz kazanç miktarının 5 katı kadar katılım zorunluluğu mevcuttur.
Maksimum çekim limiti 100tl dir yatırım şartı bulunmamaktadır.

5 katı çevrim bertilen oyunlarda diyor. Dikkat edin

Surgun57

BonusSchool Üye
8 Ara 2020
86
10
Baglandik bakalim

EYDOLU4731

VİP ÜYE
BonusSchool Üye
TC Onaylı Üye
30 Nis 2021
4,478
2,843
Alan oldumu canlı deneme bonusu yok dedi bana simdi

Esmermelo

BonusSchool Üye
3 Şub 2021
82
6

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210907-203123_Samsung Internet.jpg
    182.8 KB · Görüntüleme: 56

Quo23

BonusSchool Üye
7 Ara 2020
12
1
Madame destiny bonus dan 11tl alıp sonrasında çevirirken oyun bonusa girdi 105 spinde 130 aldım çevirimi yaptım. Çekim talebi verdik bakalım ödeyecekler mi

Quo23

BonusSchool Üye
7 Ara 2020
12
1
Site dolandırıcı beyler.
11tl bonus dan kazandım. 55tl bonus çevirimi varken ben fazla nakite oldugu için 110tl çevirim yaptım. Çekim talebi verdik den sonra 84tl çevirim iniz daha var dedi. Ödememek için Bi ton bahane. ugrasmayın

Nuraykeser

BonusSchool Üye
11 Haz 2021
23
0
Bende sordum canlya deneme bonusu prosyonu bitmiştir formlarda yapılma paylaşım bizim deildir dedi bayan kafasına göre istedikleri kişiye veriyorlar bonusu

sametyksl1

BonusSchool Üye
9 Ara 2020
6
0
Aynen arkadaşlara katılıyorum aynısını banada yaptılar arya diye bir müşteri temsilcisi var bana akşamüstüne doğru bonusunuz eklenmiştir dedi 1 saate yakın bekledim bağlanmak için her neyse oyunlara herhangi bir bonus eklenmedi üstelik biraz önce bağlandım IP çakışması felan diyor bonus bitmiştir diyor yani kısacası dolandırıcılar açıkcası bonusu veremeyen bir site para ödemeye gelince bin dereden su getirtir insana yatırım yapmayın yaptırmayın admin bilgine…

Acet105

BonusSchool Üye
8 Eyl 2021
2
0

Acet105

BonusSchool Üye
8 Eyl 2021
2
0
Verdiğin bütün sitelerin deneme bonusu yoktur diyorlar dalga mı geçiyorsun sen admin insanlarala 10 dakika da üç siteye üye oldum üçüncünde deneme bonusu yok denildi ki saat birde yayınlamışım birini

BORİS

MONACOLU
Forum Yöneticisi
TC Onaylı Üye
19 Kas 2020
9,913
2,810
Verdiğin bütün sitelerin deneme bonusu yoktur diyorlar dalga mı geçiyorsun sen admin insanlarala 10 dakika da üç siteye üye oldum üçüncünde deneme bonusu yok denildi ki saat birde yayınlamışım birini
şimdi siteler deneme bonusları güncel olarak paylaşır firma kendisi bonusu geri çeker buna kimse bir diyemez durum böyleyken kalkıp burda bizi linç edemezsin bizler insanlar üyeler faydalansın diye paylaşıyoruz kendinize bir iyilik yapın üye olmadan sitenin canlı destek hattından bilgi alın öyle üye olun o zaman böyle boş boş laf atmazsınız saga sola iyi forumlar

sametyksl1

BonusSchool Üye
9 Ara 2020
6
0
Kardeşim adminle alakalı bir durum değil adam sadece paylaşım yapıyor siteyle alakalı bir durum olur buraya yazabilirsin sırf senin cebini üç beş kuruş girsin diye adam seni haberdar ediyor senin yazdığın şeylere bak..

papel1

BonusSchool Üye
15 Ara 2020
61
8

Ağa engellesene şunu sürekli laf atıyo sana